Před rekonstrukcí koupelny :

Při výstavbě nebo rekonstrukci své koupelny děláte rozhodnutí, která Vás budou provázet po dobu dalších 10-20 let. Abyste se ve své nové koupelně cítili vždy dobře, věnujte dostatek času pečlivému naplánování a neváhejte se poradit s odborníky.

 

Před rekonstrukcí koupelny si poznamenejte, co se Vám ve stávající koupelně líbí a chcete to zachovat, a naopak, co byste chtěli změnit a doplnit. Pokud budujete novou koupelnu, zamyslete se nad potřebami a zvyklostmi těch členů domácnosti, kteří budou koupelnu používat.

Navštivte odbornou prodejnu, přineste půdorys Vaší koupelny a nechte si zpracovat 3D grafický návrh.

Jasná představa rozpočtu Vám pomůže při výběru zařizovacích předmětů a realizaci koupelny. Dopřejte si luxus a pohodlí v rámci svých finančních možností. I zde platí, že není dobré šetřit na nesprávném místě.

Koupelna se neskládá jen z jednotlivých částí, ale jako celek by měla působit harmonickým dojmem. Jednotný design zařizovacích předmětů a vyvážená barevnost obkladu a dlažby pomůže vytvořit příjemné prostředí pro relaxaci.

Uvědomte si kolik lidí a kdo bude koupelnu používat. Velikost, věk i mobilita uživatele klade rozdílné nároky na prostorové řešení a instalaci jednotlivých předmětů.

Méně je někdy více. Jedna prostorná sprcha nebo vana je vždy lepší než obojí na co nejmenším prostoru.

Vsaďte na jistotu. Značkové výrobky znamenají stabilní kvalitu, dlouhodobé zajištění náhradních dílů a servisu.

Modernizace koupelny znamená prach a nepohodlí při přestavbě. Buďte trpěliví a berte tuto situaci s nadhledem. Výsledek bude určitě stát za to.