Luxusní koupelny Praha

Exkluzivní vzorková prodejna Dorint DG centrum Vám v Praze na Žižkově představí luxusní koupelny značky Dornbracht a vše kolem nich. Nabídka zahrnuje koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen, umyvadlasprchové kouty. Produkty značky firmy Dornbracht a Alape specializující se na realizaci luxusních koupelen a jejich zařízení naleznete ve vzorkovně o rozloze 150m2. Zde si i ten nejnáročnější klient vybere svou snovou koupelnu.

Informace i inspiraci pro Vaši koupelnu můžete čerpat zde:

Společnost Dornbracht Group figuruje na trhu již 60 let a v roce 2001 se koncern rozrostl o firmu ALAPE. Co se týká výroby prémiových armatur, patří Dornbracht k předním hráčům na trhu, a to i ve směru vývoje architektury, technologií i designu. Díky kvalitě produktů si společnost získala výborné jméno a koupě luxusní koupelny této značky je tedy sázka na jistotu. Všechny tyto produkty jako například luxusní baterie můžete vidět v Dorint DG centru na Žižkově, kde Vám profesionálové pomohou se správným výběrem.

Koupelny Praha - záruka luxusu

Systém PERFORMING WATER je důkazem, jak ve společnosti Dornbracht dbají na vývoj vodních zařízení. Rozsáhlé možnosti nastavení vodního toku (déšť, intenzivní pulzující, nebo příjemně zahalující proud) přinášejí maximální luxus a originalitu, kterou budou Vaše luxusní sprchové kouty a luxusní vany disponovat.

Moderní koupelny – transforming water

Výjimečnou inovací navozující pocit maximálního uvolnění je systém TRANSFORMING WATER. Díky dlouhodobým zkušenostem zde dochází k harmonizaci vody, světla a vůně, což promění Vaší koupelnu v dokonalé útočiště - místo kde můžete naprosto vypnout a relaxovat. Jedinečný design, architektura a technologie Vám poskytnou pocit maximálního luxusu.

Luxusní koupelny - Alape jako synonymum kvality

Psal se rok 1996, když byla německém městě Penig založena společnost ALAPE. Založil ji německý podnikatel Adolf Lamprecht a soustředil se přitom na výrobky určené pro luxusní koupelnu. Nejen díky inovací si firma brzy získala velké renomé. Může se chlubit například prvenstvím ve výrobě vestavěných umyvadel, koupelnových skříněk se zabudovaným umyvadlem a mnoho dalších. Současné zaměření firmy ALAPE, která je nyní součástí koncernu Dornbracht, je orientováno především na dřezy a koupelnový nábytek. 

Tuto firmu vám plně doporučujeme - KOUPELNY PLZEŇ s.r.o.